top of page
IMG-1019_edited_edited.jpg

Warszaty relaskacyje
i refleksologii

6 pażdziernika 2023, 18:00-20:15

Wspaniały czas pełen relaksacji i pracy nad samoświadomością. 

Zapraszam Cię na warsztaty relaksacyjne, na których odprężysz ciało podczas sesji jogi odpoczynkowej, uspokoisz umysł podczas jogi nidry, a na warsztatach refleksologii dowiesz się jak poprawić funkcjonowanie swojego organizmu masując odpoweidnie miejsca na stopach.

Czym jest joga odpoczynkowa?

To łagodna  praktyka jogi z wykorzystaniem wałków i poduszek, mająca na celu wprowadzenie rozluźnienia w ciele. To ćwiczenia, które pomogą ci się odprężyć i odpocząć twojemu zmęczonemu ciału. 

koszt: 90 zł/os

liczba miejsc ograniczona

wymagany zadatek 40 zł (gwarancja miejsca, w przypadku rezygnacji zadatek bezzwrotny)

miejsce:Dębow  Łęka 

zapisy tel. 697 872 055

Czym jest joga nidra?

To praktyka medytacyjna wykonywana w pozycji leżącej w otuleniu kocem i zastosowaniem poduszki obciążeniowej na oczy.  Często nazywana jogą snu, jednak jest to forma balansowania medytacyjnego na granicy snu i jawy. Praktyka poprawiająca koncentrację, uwalniająca napięcia i stres zgromadzone w umyśle,  pozwalająca na uspokojenie codziennej gonitwy myśli. 

Czym jest refleksolofgia stóp?

To starożytna technika masażu polegająca na uciskaniu konkretnych punktów w tym przypadku na podszewie stopy , aby łagodzić i  leczyć zaburzenia ciał oraz regulować funkcjonowanie narządów.

Program warsztatów:

18:00-19:00 warsztaty refleksologii stóp - prowadząca Marzena Śliwa

19:00-19:15 przerwa 

19:15-20:15 warszaty jogi odpoczynkowej i joga nidra

bottom of page