top of page

ZAJĘCIA JOGI

Regularne praktyka jogi to doskonały sposób na wzmocnienie ciała i wycieszenie umysłu. Na moich zajęciach nauczysz się jak pracować z ciałem i oddechem, poznasz pozycje w jodze i przejścia z różnych pozycji. Nauczę Cię jak redukować stres i napięcie poprzez praktykę i medytację. Pokażę Ci jak radzić sobie z różnego typu dolegliwościami przy wykorzystaniu odpowiednich pozycji.

GROUP SESSION

IMG-0573.JPG

Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe to wspaniały sposób by wejść w świat jogi i poczuć atmosferę pracy w grupie. Podczas zajęć nauczysz się pozycji w jodze oraz pracy z oddechem w trakcie praktyki. Odpowiednio dobrana grupa zaawansowania pozwoli Ci się rozwijać w odpowiednim dla ciebie tempie i z odpowiednim natężeniem praktyki. Prowadzę zajęcia grupowe dla wszystkich grup wiekowych w stopniach zaawansowania: początkujący, grupa ogólna, grupa średniozaawansowana.

Koszt zajęć w grupie to:

30 zł pojedyncze wejście

100 zł karnet 4 wejścia (ważny 30 dni)

PRIVATE SESSION

IMG-3400_edited.jpg

Zajęcia indywidualne/ Grupa indywidualna

Zajęcia indywidualne stworzone są i przygotowane z dedykacją tylko dla Ciebie. Wszystkie techniki, pozycje oraz ćwiczenia oddechowe dopasowuję do indywidualnych potrzeb i możliwości. Prywatne sesje prowadzę z możliwością dojazdu do Ciebie. Jeśli nie masz swojej maty, ją rónież dla Ciebie przywiozę.

Cena za zajęcia indywidualne - 140 zł/h (Wschowa lub w studio)

Poza terenem Wschowy - + dojazd

Jeśli chcesz żebym poprowadziła zajęcia grupowe lub warsztaty tematyczne w twoim studiu skontaktuj się 

+48 697872055.

ONLINE CLASS

IMG-0680.JPG

Zajęcia online

Jeśli szukasz zajęć jogi, a nie możesz pozwolić sobie na zajęcia grupowe czy indywidualne, to sekcja online jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Prowadzę grupowe oraz indywidualne zajęcie online z użyciem aplikacji zoom. Serdecznie zapraszam Cię również do odwiedzenia mojego kanału na YouTube gdzie znajdziesz wiele praktyk o różnym stopniu natężenia, zaawansowania i czasie trwania. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

WARSZATY

Prowadzę również warsztaty pozycji w moim studiu, ale jeśli chcesz, żebym, przeprowadziła warsztaty gościnne w twoim studiu jogi, lub dla ciebie i twoich znajomych skontaktuj się : simplelifeconceptstote@gmail.com lub +48 697 872 055

Warsztaty dopasuję do interesującego cię tematu po wcześniejszym ustaleniu. 

bottom of page